piątek, 16 września 2016

Hellfire Cart - #1

No tego to chyba jeszcze na shadow grey nie grali, tzn. ja nie grałem. Stare Warzone. W zasadzie w tym tygodniu w ramach Wyzwania mignęli gdzieśtam Milicjanci Bauhausu, ale to tak tylko mimochodem. A dzisiaj coś na pełną skalę i z grubej rury. Warzone: pierwsza edycja. W sumie sam nie wiedziałem, że to taki zabytek jest. Żeby się upewnić sprawdziłem w podręczniku do drugiej edycji, ale tego cuda już tam nie było. A w pierwszej - a owszem. Właściwie to się specjalnie nie dziwię, bo o drugi tak pokraczny oddział to naprawdę trudno.

Hellfire Cart. Piekielny Wozik. Zestaw przekraczający wszelkie granice jeśli idzie o dziwaczność. Tak w skrócie, jest to koleżka (Pomiot Ilian), któremu za zasługi w walce upiłowali nogi i przyspawali do wózka inwalidzkiego ze zintegrowaną wyrzutnią granatów. I z kominem. W uznaniu wspomnianych zasług do wózka w gratisie szefostwo dorzuciło trzech przydupasów niosących artykuły pierwszej potrzeby: miecz, lunetę i klucz angielski (nie mylić z francuskim ani szwedzkim). Jeśli to nie jest koszmarek figurkowego designu lat 90 w całej okazałości, to nie wiem, co nim jest.

Dziś zacznę ten temat, ale nie zakończę go tak od razu. Z dbałości o zdrowie psychiczne Czytelników zdecydowałem się rozbić prezentację tego kuriozum na raty. Zacznę od dwóch wozikowych przydupasów czyli Dzieci Ilian. Ot, tacy tam pyzaci ludkowie, w sumie dość pocieszni. Reszta, w tym sam wozik, rzeźba tak cudowna, że po prostu buty spadają, już niebawem, najpewniej w przyszłym tygodniu:)

12 komentarzy:

 1. Aż sobie wygooglowałem. Będzie moc :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oni są idealni na serwitorow <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli kiedykolwiek ich do czegokolwiek wykorzystam, to chyba właśnie po to :)

   Usuń
 3. Wózek mi kontuzjował wzrok jak wrzuciłem w google, natomiast pomioty IlLian w Twoim malowaniu lepsze niż aktualne figurki do AOS :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to są Dzieci Ilian - Pomiot to ten ich niepełnosprawny szef, który będzie już niedługo. Cały ich urok w przaśności i sympatyczności :)

   Usuń
 4. Nie googluje tylko czekam na resztę prezentacji, nie odbierając sobie tym samym zaskoczenia =) Wyjątkowo "pocieszne" figurki =P

  OdpowiedzUsuń
 5. Warzone miał kilka takich perełek :D Twoje malowanie jednak ratuje te rzeźby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tych jeszcze nie trzeba aż tak ratować. Poczekaj na wózek 😉

   Usuń
 6. I love your impressive and beautiful new friends!

  OdpowiedzUsuń