wtorek, 15 sierpnia 2017

Warheim - Wojownik Chaosu

Koniec września, a więc i turniej Warheim FS w Katowicach coraz bliżej, więc trzeba by się w końcu ogarnąć i zbudować bandę! No to się ogarniam. Moją bandą będą Grasanci Chaosu. Wstępnie myślałem o naznaczeniu ich przez Chaos Niepodzielny, ale ostatecznie padło na Nurglitów. Pierwszy z modeli skonstruowanych specjalnie na turniej to jeden z bohaterów - Wojownik. Ulepiony z części wojowników, rycerzy, blightkingów i poxwalkersów.

The end of September is coming closer and closer, which means, that the're is not much time left until Warheim FS Tournament in Katowice. It's time to do something in the matter of building a warband! I will play the Chaos Marauders. My initial plan was to give them the mark of Chaos Undivided, but ultimatively I made them followers of Nurgle. The first of the models built especially for the event is one of the warband's heroes - a Warrior. I used parts of chaos warriors, knights, blightkings and poxwalkers.
20 komentarzy:

 1. Jednak chaos :) Kto by pomyślał :) Pan oczywiście miodzio :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miały być krasnoludy, ale z uwagi na kiepskie osiągi w bieganiu i słabą liczność drużyny dałem im spokój na rzecz szybszej i bardziej ludnej bandy:)

   Usuń
  2. Krasnoludy nie będą zachwycone.

   Usuń
  3. Z drugiej strony, bardziej by mi było szkoda sromotnie przegrać, gdybym grał kraśkami :D

   Usuń
 2. Francja elegancja. W prawej ręce fragment perkusji :) ? No i podpis bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zespawane pokrywy od kanałów:) Uznałem, że podpis nie zaszkodzi, a skoro ludka robię na turniej, to przynajmniej od razu będzie wiadomo kto zacz.

   Usuń
 3. Świetnie wyszedł. Kiedyś skonwertowałem cały oddział tych wojowników w ten sposób i nigdy się nie doczekali farby :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny glut wystaje ze zbroi i łypie oczami :D
  Podoba mi się bardzo czekam na resztę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo udane konwersja i malowanie, no i świetny podpis na podstawce!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra konwersja! Malowanie też niczego sobie, ale jednak najbardziej podoba mi się zrobienie zupełnie nowej figurki z części zapasowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, będzie więcej takich ulepków:D Spośród czwórki bohaterów minimum trzech będzie mocno konwertowanych, a co do czwartego jeszcze nie wiem, ale też jest taka szansa.

   Usuń
 7. A bedzie tez bard, złodziej i mag? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie czarnoksiężnik, łowca niewolników i wybraniec Nurgla. Pasi? :)

   Usuń
 8. Jest podpis na szarfie jest okejka ;-)
  Bardzo dobry figurek. Nie umiem uczciwie pochwalić konwersji, ponieważ nie znam do końca wzorów i nie kojarzę co tam od czego brane - jednak efekt końcowy jaki widzę wygląda jednak odpowiednio godno-nurglaście i z malowaniem jest super.

  OdpowiedzUsuń