poniedziałek, 3 października 2016

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe - zakończenie

Dzisiaj tylko króciutko. Pisałem już o tym w podsumowaniu miesiąca, ale napiszę jeszcze raz, bo, choćby przez swój rozmach, wrześniowa akcja 30-dniowego Wyzwania Figurkowego na to zasługuje.

Po 30 dniach zmagań rzeczona akcja się zakończyła. Po okrągłym miesiącu intensywnego publikowania na kilkunastu blogach zrobiło się względnie cicho. Wzbity w powietrze pył powoli opada i sytuacja wraca do normy, choć tak do końca nigdy już do niej nie wróci. Albo inaczej - to, co było normą, uległo zmianie.

W wyniku Wyzwania nasza okołowrotowa blogosfera zacieśniła i zwarła szeregi. Większość z nas nigdy nie spotkała się twarzą w twarz, ale i tak wiemy teraz o sobie nawzajem trochę. Pokazaliśmy swój punkt widzenia na 30 bardzo różnych zagadnień związanych z naszym hobby. I co? I okazało się, że pod wieloma względami jesteśmy do siebie podobni, ale jednocześnie, pod równie wieloma - zupełnie różni. I to jest piękne:)

Na zakończenie i pamiątkę, lista tych, co dotrwali do końca:
 1. Beszcza bloguje 
 2. Black Grom Studio 
 3. DansE MacabrE  
 4. Diariusz RPG 
 5. Dust Brothers 
 6. Dziennik Groana 
 7. Fat lazy painter 
 8. Glued Fingers Blog 
 9. Gorzej się nie da... 
 10. Kostka Domina 
 11. Małe Figurkowo 
 12. Maniexite 
 13. Shadow grey 
 14. The Fantasy Hammer 
 15. Valador 
 16. WrocWar
Dzięki wszystkim i gratulacje!

I ostatnia sprawa. Akcja zakończyła się rozdaniem medali:) Mój - znalazł swoje miejsce w bocznym panelu bloga. A jak ktoś go kliknie, to szybko dotrze do stronki z linkami do wszystkich 30 wyzwaniowych postów.

http://koyoth.blogspot.com/p/30-dniowe-wyzwanie-figurkowe.html


Jeszcze raz - dzięki :)

4 komentarze: