piątek, 1 września 2017

Sierpień 2017 - podsumowanie

Sierpień się skończył, więc pora zerknąć, co nowego przyniósł. A przyniósł sporo:)

W ubiegłym miesiącu wrzuciłem na shadow grey 9 wpisów, czyli tyle samo, co w kilku poprzednich miesiącach. Rozpocząłem od podsumowania lipca (Lipiec 2017 - podsumowanie), po którym zamknąłem temat dziesięcioludkowej trupy Poxwalkersów.


Dość szybko, bo już ósmego sierpnia umieściłem na stronie posta karnawałowego, dotyczącego, przypomnę, ran i obrażeń odniesionych w związku z modelarsko-bitewniackim hobby.

Następnym punktem programu był unboxing, w którym (znów) pojawili się poxwalkersi, tym razem jednak w wersji z zestawu Easy to build.
 

Dalej poszło z górki - kolejne pięć wpisów dokumentuje moje postępy w budowie nurglowej bandy grasantów Chaosu z przeznaczeniem na turniej Warheim FS, który odbędzie się w Katowicach 30 września.
 

 
Statystyka nowych ludków:
1x Troll Nurgla (w tej roli Umęczony z Chronopii)
1x Pomiot Chaosu (w tej roli Carrior Worm)
1x Łowca Niewolników (ulepek nurglowaty)
5x Niewolnicy (modele the Drugged z Chronopii)
1x Wojownik Chaosu (również ulepek)
Wybrańca Nurgla nie liczę, bo prace nad nim nie obejmowały malowania, a jedynie przebazowanie mojego generała nurglowców.
W sumie - 10 nowych figurek, czyli wcale nienajgorzej:)

Chwilowo nic nie zapowiada większych zakłóceń w dominacji Nurgla. We wrześniu planuję skończyć warheimową drużynę, więc można się spodziewać kolejnych wpisów z tej serii. Na pewno pojawi się mocno skonwertowany Czarnoksiężnik. Kilku grasantów. Forsakeni z Poxwalkersów. Trzech beastmanów (chociaż tutaj jeszcze zobaczymy). Piątka piesków chaosu. Dwóch lub trzech kawalerzystów. Możliwe, że ogr lub smoczy ogr, a może nawet jeszcze coś. Jeśli zdążę, to pewną odskocznią może się okazać mój konwertowany Hellcannon, który już się robi, choć jeszcze nie zacząłem go malować.

Tradycyjnie, dzięki za odwiedziny, komentarze, lajki i udostępnienia! Zapraszam i we wrześniu :)

2 komentarze: