wtorek, 28 czerwca 2016

Czerwcowe zakupy

Co to byłby za miesiąc bez figurkowych zakupów, choćby niewielkich? Żeby nie musieć odpowiadać na to pytanie w kontekście czerwca bieżącego roku nabyłem drogą kupna trzy figurki, które zagospodaruje (niespodzianka!) w swojej chaotycznej hordzie.

What a sorry month would it be, if I didn't by an miniatures-related stuff? To avoid answering this question, this June  I bought three minis, which will reinforce my chaotic forces (surprising, isn't it?).

1. Chaos Lord - będzie u mnie robił za bohatera z chorągwią armii / he will carry the army banner..2. Necromancer - po drobnych przeróbkach zostanie czarnoksiężnikiem / after some adjustments he will become another chaos sorcerer.
 

3. Darkoath Chieftain - planuję zrobić z niego dowódcę załogi bojowego mamuta / I'm planning to make him the commander of the war mammoth crew.

 

9 komentarzy:

 1. Bardzom ciekaw tego Darkoath'a - czekam na malowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurka, to trochę pechowo, bo za pozostałych dwóch już się zabrałem, a tego zostawiłem na koniec. Ale nic. Co się odwlecze... :)

   Usuń
  2. Ja mojego też odłożyłem póki co. Taki model powinien nabrać mocy :-)

   Usuń
 2. Wszystkie figurki super, a jak dodasz jeszcze trochę konwersji.. =) I znowu nocy będzie mało =D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nocy już jest mało - synusiowi pierwsze ząbki rosną ;)

   Usuń
 3. Wszyscy zacni, najbardziej chyba czekam na "metamorfozę" nekromanty w sługę mrocznych bogów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprawdzie nie planuję dla niego jakichś epickich megakonwersji na legendarną skalę, ale postaram się nie zawieść. Powiem tylko, że wybrałem dla niego bardzo ciekawą głowę :)

   Usuń