niedziela, 26 kwietnia 2015

W.I.P. (pieski chaosu/cadianie/hellbrute)

Witam. Planowałem na dzisiaj skończyć pierwszą piątkę chaotycznych piesków, jednak jeszcze trochę muszę nad nimi posiedzieć. W związku z tym krótkie sprawozdanie ze stanu prac:

1. Rzeczone chaos warhoundy. Jest ich w sumie 10, póki co każdy dostał jakiś bazowy kolor i wstępne rozjaśnienia/przyciemnienia. Trzech jest z grubsza gotowych, jeśli nie liczyć podstawek. Pomysł jest taki, żeby każdy piesek możliwie różnił się od pozostałych. W końcu ma być chaotycznie:)2. Cadian Shock Troops. Pudełko leżało i leżało aż w końcu się za nie wziąłem. Jak na razie złożyłem całą 10-osobową drużynę do kupy, zrobiłem podkład (czarny), kolor bazowy na ubrania (zandri dust) i zacząłem malowanie na zielono tego, co ma być zielone.


3. Wielki brzydal czyli Hellbrute. Dostał już podkład, do dalszego malowania zbieram siły. Nie mam jeszcze koncepcji w jakie kolory go pomalować, ale coś wymyślę.


Udanej końcówki weekendu! :)

2 komentarze:

  1. Well done, love the 'animals' especially...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Thank you! I should have the first 5 ready in a few days so please expect their reappearance here in much more completed form :)

      Usuń