wtorek, 30 października 2018

Figurkowy Karnawał Blogowy - ed. L - Monster


Pięćdziesiąta edycja Figurkowego Karnawału Blogowego trafiła się Pepe, autorowi bloga Fantasy w miniaturze. A ten nadał jej zagramaniczny motyw przewodni - Monster! Nie wiem, czy to tak w nawiązaniu do okrzyków na widok potwora Frankensteina, czy na cześć samochodów z przewymiarowanymi kołami, ale jak by nie było, na rzucone hasło należy podać odzew. Co też czynię.


Ale, nie powiem, całe to czynienie łatwe nie było, gdyż zupełnie nie planowałem żadnych monstrów w najbliższym czasie zmalowywać. Ba, nawet nic odpowiedniego nie miałem na stanie. Zrezygnowany wpadłem w przekonanie, że chyba przyjdzie mi odpuścić tę edycję, ale wtedy przydarzyło się, że idąc ulicą przechodziłem obok figurczanego sklepu. Wszedłem i powiedziałem "poproszę jakiegoś potwora". I dostałem potwora. Przed państwem prawdziwy potwór - bloodbowlowy troll. Z dodatkiem w postaci gobosa.


12 komentarzy:

 1. Ależ paskudnie potworny Troll! Świetnie oddałeś jego charakterek =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zacny uczestnik FKB. Nada się ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Awesome painting, and model, Koyoth!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten model jest świetny ... już niedługo będę miał okazję spotkać się z nim na żywo bo czeka mnie mecz z goblinami w naszej małej lidze w BloodBowl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to powodzenia - ja bym z takim nie zadzierał ;)

   Usuń