czwartek, 31 grudnia 2015

Krótkie podsumowanie roku 2015

O ile podsumowywanie pojedynczych miesięcy, to przy moim tempie dorzucania postów raczej kiepski pomysł, to postanowiłem się pokusić o podsumowanie roku. Bo działo się trochę:)

Po pierwsze, powróciłem do figurek po kilkuletniej przerwie. Niektóre stare triki musiałem sobie odświeżyć, bo jednak głowa nie śmietnik, ale myślę, że powoli wracam do formy. Oprócz tradycyjnych technik i przypominania sobie co i jak, dowaliłem do arsenału trochę zupełnie nowych sztuczek i narzędzi (przede wszystkim aerograf i, ostatnio, pigmenty). Progres jakiś więc jest:)

W mijającym roku na blogu w sumie pojawiło się 84 posty (ten jest 85). Najwięcej, bo aż 14 było ich w marcu. Udało mi się wziąć udział we wszystkich tegorocznych odsłonach Figurkowego Karnawału Blogowego, a w maju przypadła mi nawet przyjemność wodzirejowania:)

W temacie tematyki, przeważały krasnoludy, ale swoje miejsce miały też gretchiny, elementy pól bitwy i makiet i inne.

Najczęściej wyświetlanym postem w tym roku był wpis dotyczący Christmas Mini Exchange 2015. Wisi na blogu od tygodnia, a 266 odsłon pyknęło :) Popularne były też wpisy otwierające i zamykające majowy FKB.


Oby przyszły rok był figurkowo co najmniej tak udany jak ten. Dwa tygodnie temu zostałem szczęśliwym tatą, więc kto wie, może za rok będę już miał młodego padawana mocy malowania;) No dobra, pewnie trochę później, niż za rok:)

Wszystkiego dobrego w 2016!

3 komentarze:

 1. Powodzenia i najlepszego w 2016 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Za rok? Raczej co najmniej za 6 :P (chyba, że lubisz "patelniaki" ;-)). Raduje się świat figurkowy z powrotu syna marnotrawnego i liczy na utrzymanie formy w nowym roku! 85 postów to świetny wynik.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Niedługo zobaczysz zainteresowanie pociechy swoimi figurkami (u mnie już jest :). A z malowaniem, to jeszcze trochę poczekasz (oczywiście można mamie wmówić, że malujecie razem, ale różnie jest ze zrozumieniem ;).
  Powodzenia, i niech się zdrowo chowa!

  OdpowiedzUsuń