wtorek, grudnia 26, 2017

Figurkowy Karnawał Blogowy - ed. XL - Świąteczna Wymiana Figurkowa 2017. Część 1


W tym roku w ramach nieustającego Karnawału Figurkowego Maniex z Quidamcorvusem po raz kolejny zarządzili Świąteczną Wymianę Figurkową. Czyli coś w rodzaju klasowej wigilii w gronie figurczanych blogerów;) Każdy z uczestników wylosował kogoś innego i miał za zadanie ulepić, pomalować i wysłać ludka, tak, żeby doszedł na święta. Druga strona medalu jest taka, że każdy został siłą rzeczy wylosowany - i o tym, co w związku z tym przyniósł mi listonosz chciałbym dzisiaj napisać (to, co sam przygotowałem będzie następnym razem).Jak się okazało, zostałem wylosowany przez Torina, który dokumentuje swoje figurkowe przejścia na blogu Paint Crime Site. I otrzymałem prawdziwe dzieło sztuki! Kiedy otworzyłem paczkę i odwinąłem zawartość z zabezpieczającej folii, autentycznie zaniemówiłem z wrażenia. Nawet staropolski okrzyk właściwy na takie okazje mi się nie wyrwał - po prostu brakło mi słów i już:) Bo owszem, dostałem figurkę i to piękną, ale z jakim tłem ten ludek był w zestawie! Cudo! Jestem wciąż pod wrażeniem. Ale dość gadania, nie będę trzymał Was dłużej w niepewności i przechodzimy do zdjęć. Jeszcze tylko kwestia podziękowań i życzeń: Dzięki Torin i wesołych, zdrowych i spokojnych świąt! Niechaj Ci się zawsze gęba śmieje, tak, jak moja się śmieje dotąd, jak patrzę na tę wspaniałość, którą mi przysłałeś! No, może z wyłączeniem sytuacji, gdy śmiejąca się gęba jest nie na miejscu;) Wesołych Świąt wszyscy! :)

P. S. Znalazłem pod choinką porządnego dużego lightboxa, którego chrzest bojowy stanowią poniższe zdjęcia. Coś mi się wydaje, że postęp jakościowy jest widoczny gołym okiem:)


22 komentarze:

 1. Oh shit!.. Dzieło sztuki! Kupa dobrej figurkowej roboty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała robota. Wyposażenie pierwsza klasa, szczególnie kwiatuszek i nocnik. No i mikołaj też rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paradoks: tło przysłania figurkę, która przysłania tło (figurka doskonała, ale tło... genialne) :)

   Usuń
 3. Bombki jakie super <3 figurka i tlo to faktycznie mistrzostwo samo w sobie :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. No kawał roboty odwalił. Chyba sie chłopu sprzątać nie chciało ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Home sweet home...what a fantastic job, superb!

  OdpowiedzUsuń
 6. Szit, następnym razem też robię dioramę bo poziom wzrus :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak sobie dłubałem od zmiany berbeciowi jednej pieluchy do drugiej(stąd pewnie ten nocnik;)) i się nazbierało ;) Niech przynosi szczęście twojej drużynie, a wrogim modelom rózgi, obierki, węgiel i topór w plecy!!

  OdpowiedzUsuń