sobota, kwietnia 09, 2016

Rycerz Chaosu #3

Z trzecim z rycerzy mam drobny problem.
Pomyślałem go jako dowódcę oddziałku, więc żeby było dobrze widać, że nie byle ciura, trochę go podrasowałem. Dostał hełm z olbrzymimi rogami (od pasażera rydwanu) i pelerynkę (od starych marauderów), paskudną tarczę z wykrzywioną, rogatą mordą i ognisty miecz. Jak już poprawiłem wygląd rycerza, wziąłem się za konika - biedne zwierzę miało najpaskudniejszy ogon ze wszystkich chaotycznych koni. Taki jakiś wiecheć na kiju, czy inna miotełka do kurzu. Fu! To już lis ze świerzbem lepszym się może pochwalić. Marna prezencja ogona nie licowała z powagą jeźdźca. No to podmieniłem ogon, na bardziej okazały (Maniek, dzięki za bitsa).
A gdzie ten problem, o którym wspomniałem? Po tych wszystkich zabiegach model wygląda bardziej okazale niż mój lord chaosu... :(
14 komentarzy:

 1. Fajny. A Lordowi może pomóc jakaś epicka podstawka. Niekoniecznie większa, ale może jakieś wyższe skałki, stos trupów, stos czaszek czy cuś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówiłem sobie żywiczną kompozycję z kości i żeber - zobaczymy, jak to będzie wyglądać :D

   Usuń
 2. Mi dodatkowo, po za modelem ,podoba się podstawka! Tak jak poprzednio,stały się dla mnie mega fajnie realistycznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Sam jestem zadowolony z tych podstawek, tym bardziej, że łatwo je zrobić:D Pisałem już jak się je robi, ale przy tak pozytywnych opiniach może zrobię tutoriala krok po kroku.

   Usuń
 3. Dwie bestie na jednej podstawce. Potężny Lord i jego najlepszy przyjaciel demoniczny koń mutant. Ciekawa koncepcja i kolorystyka. Podstawkę bardzo dobrze skomponowałeś z postacią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, widzisz. To jest właśnie ten problem! To nie jest lord:D To jest tylko szef rycerzy:D Tak czy siak dzięki:)

   Usuń
 4. Stojąc w oborze u swojego lorda, jak konik się będzie oganiał od much ogonem to będzie musiał uważać żeby się nie zabić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiałbym, że jest odporny na własny jad:)

   Usuń
 5. Bo to jest pretendent do tytułu Lorda i pewnie wyzwie wodza po kolejnej bitwie :) Jako taki musi wyglądać :) Świetnie sio ę po tych przeróbkach prezentują, miejmy tylko nadzieje że koń się nie zapomni przy odpędzaniu much ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kozacka przeróbka, a podstawka to już jest w ogóle mistrzostwo dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Przekonaliście mnie do zrobienia tutoriala:)

   Usuń
 7. To, jak prezentuje się płaszcz, stanowi dobrą wróżbę dla stylówy Archaona :) Niech się szczęści w malowaniu!

  OdpowiedzUsuń