czwartek, lutego 01, 2024

Figurkowy Karnawał Blogowy, ed. CXIII: Rok Przestępny - podsumowanie


 To już koniec stycznia, a wraz z końcem miesiąca zakończył się sto trzynasty odcinek naszego serialu pod tytułem Figurkowy Karnawał Blogowy! A zatem przyszła pora na tradycyjne krótkie podsumowanie.

Śmiałków, którzy podjęli rękawicę było czterech (licząc beze mnie, czyli tego, co rękawicą rzucił).

Jako pierwszy do zabawy przyłączył się Quidamcorvus, autor bloga Danse Macabre, prezentując, na bogato, całą armię skavenów. Brawo ten pan!

https://quidamcorvus.blogspot.com/2024/01/figurkowy-karnawa-blogowy-edycja-113.html

***

Kolejnym karnawałowiczem okazał się Potsiat, znany choćby jako twórca strony Gangs of Mordheim. Pomalował łowcę czarownic inspirowanego starodawnym modelem z Mordheim. No i nieco się różniącego od pozostałych łowców z paczki, ale bardziej technicznie niż wizualnie. Kudos!

https://gangsofmordheim.blogspot.com/2024/01/witch-hunters-witch-hunter-3.html

 ***

Kapitan Hak z Hakostwa również przystąpił do harców jeszcze w pierwszej połowie stycznia, a jego praca to brama do Ereboru - model, który z pozoru jest kolejnym modelem, ale od wszystkich innych jednak się różni. Szacunek!

https://hakostwo.blogspot.com/2024/01/fkb-113-rok-przestepny.html

 ***

Czwartym uczestnikiem, który wziął udział styczniowej zabawy był Boston Steel Works. Zmalował oddział żołnierzy Wojska Polskiego w barbarzyńsko maleńkiej skali 15mm. Oby do kolejnego roku przestępnego jego wzrok się po tych maleństwach zregenerował. Wiwat!

https://blog.bostonsteelworkspolska.com/2024/01/armia-wp-15mm.html

***

Na koniec mój własny wpis karnawałowy. Przeinaczyłem "przestępny" na "przestępczy" czego efektem jest pomalowany model Złodzieja z gry Talizman. O tutaj:

http://koyoth.blogspot.com/2024/01/figurkowy-karnawa-blogowy-ed-cxiii-rok_31.html  

***

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w wyzwaniu. Miło mi zauważyć, jak daleko interpretacje tematu odbiegły od samego suchego hasła. To mi się podoba!

Jednocześnie z radością zawiadamiam, że lutowa edycja FKB zawitała do Hakostwa! A jej motyw przewodni brzmi "Broda" (o czym można poczytać tutaj: https://hakostwo.blogspot.com/2024/02/fkb-114-broda.html

4 komentarze: