piątek, 6 kwietnia 2018

Rys sytuacyjny, czyli o co chodzi :)

Czołem,

Jak widać, miewam ostatnio pokaźne dziury w publikowaniu na blogu. Dzieje się tak z dwóch podstawowych powodów.

Po pierwsze (i najistotniejsze) zmieniłem pracę i przyzwyczajam się dopiero do nowych obowiązków, godzin urzędowania itd., w związku z czym, mając poza pracą obowiązki domowo-rodzinne, maluję mocno z doskoku, przez co tempo kończenia ludków mi spadło. No i czas na pisanie też trudniej wygospodarować.

Po drugie, nieco mniej istotne, ale jednak, mam na warsztacie kilka raczej czasochłonnych projektów, tzn. takich, którym chcę poświęcić nieco więcej uwagi niż zwykle. Przykładowo w tym tygodniu dłubię Gaunt Summonera - świetna figurka i nie godzi się przy pracy nad nią śpieszyć.

Ponieważ jest jak jest, tymczasowo przechodzę w nieregularny tryb publikowania. Mam nadzieję wrócić do stałego harmonogramu, jak tylko przywyknę do nowej rzeczywistości, ale póki co - zagości tu odrobina chaosu (a to nowość, hłe hłe hłe) ;) 

I jeszcze kilka zajawkowo-wipowych zdjęć tego, co się na blogu w ramach tych nieregularnych czasów szykuje:

 

11 komentarzy:

 1. Jak zobaczyłem foto na FB to myślałem że Ci się pomyliły "Oczy" z "Zębami" (w aspekcie FKB).

  Chaos zawsze był Twoją mocną stroną - tak mi się przynajmniej wydaje. Spróbuj dostosować pracę zawodową do harmonogramu malowania - tak będzie łatwiej wg mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Są cycki, jest tzeentch i jest gość w kagańcu. Czego chcieć więcej/ ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, z wymienionej trójki Tzeentch trochę nie pasuje - może powinienem jakieś slanesze popaciać? :D

   Usuń
 3. chaos!! yeah!! :)
  powodzenia w pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oto co najlepsze z nowych figurek od Games Workshop! Czekam na efekt końcowy. Jestem pewien nie tylko tego, że się nie zawiodę, ale że będę czuł zachwyt Twoimi pracami :)

  OdpowiedzUsuń