niedziela, grudnia 31, 2023

Figurkowy Karnawał Blogowy, ed. CXII: Prezenty

 

Grudzień 2023 to kolejny, 112 już miesiąc Figurkowego Karnawału Blogowego! Tym razem ton zabawie nadaje blog Boston Steel Works, a temat brzmi "Prezenty".

Prezenty mogą być różne. Bardziej lub mniej udane. Co jednemu się spodoba, innemu w ogóle pasować nie będzie. Z drugiej strony patrząc, niektórzy powiadają, że znacznie przyjemniej jest dawać prezenty niż je dostawać.

Konsolidując te dwa punkty widzenia, w tym miesiącu przestawiam trójeczkę hojnie obdarowanych przez kogoś, kto szalenie lubi hołubić swe dzieciaczki. Zapewne nie każdemu takie dary przypadł by do gustu, ale ci tutaj wydają się co najmniej ukontentowani. A i obdarowujący, Dziadek Nurgle, z pewnością miał sporą frajdę wręczając prezenty, których efektem jest ulepszenie słabowitej formy obdarowywanych:) Wszak ten typ tak ma.

Przed Państwem trzech Plague Space Marines Nurgla.

P.S. Dwadzieścia dwie edycje temu prezentowałem ich szefa - tutaj można go sobie obejrzeć:)

2 komentarze:

  1. podsumowanie karnawału i link do następnego o tu: https://blog.bostonsteelworkspolska.com/2024/01/figurowy-karnawa-blogowy-edycja-112.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe, bardzo trafne podejście do tematu prezentów :D.

    Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba kolorystyka tych nurglowców - niezdrowa zieleń plus sporo przyciągających oko pastelowych dodatków. Niby brak typowych grimdarkowych zabrudzeń, a i tak jest srogo. Trochę mi się kojarzy sposób malowania z widzianymi tu i ówdzie oldhammerowymi figsami malowanymi podobnym stylem, ale to tak nawiasem mówiąc.

    Dobra robota!

    OdpowiedzUsuń