środa, maja 31, 2023

Figurkowy Karnawał Blogowy, edycja CV: CV

 

Kapitan Hak z bloga Hakostwo objął dowodzenie sto piątą edycją Figurkowego Karnawału Blogowego. A wyznaczony przez niego temat miesiąca to CV jak Curriculum Vitae. Sto pięć w rzymskim zapisie to CV, czyli wszystko się logicznie spina:)

Skoro piszemy o cefałkach stwierdziłem, że dobrze byłoby z tej okazji zaprezentować figurkę z bogatym życiorysem, szerokim doświadczeniem, kompetencjami, skillami i osiągnięciami. A ze świecą szukać śmiałka, który pod tym względem może konkurować z Gotrekiem. Zabójcą trolli, skavenów, demonów, smoków, gigantów, wampirów, bestii i w ogóle całego paskudnego tałatajstwa, które się po Starym Świecie pałętało. Ba, Gotreka nawet koniec świata nie zmógł i srogi ten chwat kontynuuje swoje dzieło zniszczenia. A jego nadludzko (nadkrasnoludzko) bogate CV pisze się dalej...


5 komentarzy:

 1. Świetna robota! Tylko portek w białe pasy brakuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tylu częściach przygód naszego brodatego bohatera już się pewnie sprały. Ja się cieszę o tyle, że będę mógł sobie tym usprawiedliwić brak pasów (których zapewne nie potrafiłbym równo namalować) w swoim Gotreku ;).

   Usuń
 2. Gotrek (nawet bez Felixa) to dla mnie zawsze wielka radość, zwłaszcza w tak udanej i dioramowej formie. Nie wiem wprawdzie, czy on sam byłby zachwycony, że jego CV nadal trwa i nie zakończyło się nadal upragnioną chwalebną śmiercią, ale niewątpliwie wpasowuje się w temat!

  OdpowiedzUsuń