wtorek, lipca 19, 2016

Wojak z wielkim toporem - pasażer rydwanu

Dzisiejszy bohater naczekał się w szufladzie ponad rok, zanim zdołałem go pomalować. Rozpakowywanie rydwanu popełniłem 24 maja 2015, a teraz mamy, dzięki Bogu, lipiec 2016. Ile by nie czekał, w końcu się doczekał i oto jest. A niebawem pojawi się także jego bryka.
Składając go upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu. Dzięki mocnym magnesom, które umieściłem w stopach można, w miarę zapotrzebowania, umieścić tego pana albo na podstawce, albo na rydwanie.

Today's highlited mini had been waiting in my drawer for over a year until I finally managed to paint it. Unboxing of the chaos chariot set was published on the 24th of May, 2016, and it's already July, 2016. Well, it took some time, but his moment finally came. As for his ride - it will appear soon.
While making this mini I killed two birds with one stone. Thanks to some powerful magnets I installed in his feet it is possible to place him either on the base, or on his chariot.

 

11 komentarzy:

 1. Klawy koleżka. Ten błękit na zbroi to poblask? Super to wygląda, ale patrząc na fotki 1 i 2 to już nie wiem: to lampa czy może tak "zmasterowałeś tę zbroję" :) Tak czy inaczej świetna robota.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To "the psujajca effect" (TM). Eksperymentowałem z liquid metalami oraz matowymi i błyszczącymi washami :)

   Usuń
 2. Efekt niebieskiego na zbroi jest super. Udany model :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chwila, chwila! Tam nie ma nic niebieskiego:D Pancerz jest na wysoki połysk i odbija kolor okolicznych przedmiotów:)

   Usuń
 3. Tak jest, efekt połysku kolorowego kosi!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odnotowałem: robiąc zdjęcia błyszczących figurek, ustawiać obok aparatu coś niebieskiego. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Żelazna Horda to moja ulubiona banda chosowych popaprańców ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mnie to cieszy, bo moja też ;) Właśnie w najbliższych dniach mam nadzieję ogarnąć i zaktualizować zakładkę Żelaznej Hordy, więc, jak wszystko dobrze pójdzie, będzie można sobie całość w jednym miejscu wygodnie obejrzeć.

   Usuń
 6. I właśnie dzięki temu błyszczeniu wolę metaliki od NMM =) Wyszedł Ci przednio!

  OdpowiedzUsuń