wtorek, maja 17, 2016

Brutal Chaosu #3

Dzisiaj trzeci z brutali chaosu, czyli ostatni z pierwszej grupki. Trzech można już wystawić jako oddział ogrów chaosu. Ten koleżka wygląda chyba najpoważniej - dostał trochę więcej złota niż pozostali i sierpo-koso-naginatę w łapska. Tak jak koledzy, wytatuowany, olbrzymi i groźny.

Today I'd like to introduce the third chaos brute - the last one of the first little group. Three is the minimum model cound needed to field a unit as chaos ogres. This fellow looks the most serious so far - he got a bit more gold than the others and a sickle-scythe-naginata in his hands. Besides that, he is much like his colleagues, tatooed, huge and menacing.


14 komentarzy:

 1. Groźny hełm :) Wyszło to naprawdę spoko, rozświetlenia metalu oddają jego zapewne tępą, ale za to kapiącą złowrogą nienawiścią twarz.v Poza tym spodenki klasa, o tatuażach i skórze nie będę wspominał ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, w sumie, to nawet się nie zastanawiłem, jakie oni mogą mieć twarze pod tymi hełmami... Jedno jest pewne - są to oblicza myślą nie skażone ;)

   Usuń
 2. Piękna kosa, przychodzi mi na myśl pieśń "Rolnik sam w dolinie".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pasuje znacznie lepiej niż, na przykład "Love me tender" ;)

   Usuń
 3. przydałyby się jakieś krwawe smugi na tym rębaku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E-e. Jakieś zasady higieny pracy jednak trzeba zachowywać :)

   Usuń
 4. To chyba moja ulubiona broń ogrów, choć nie umiem jej nazwać i nie lubiłam strasznie przyklejania tych dwuręcznych, bo mi jakoś krzywo wychodziły. Straszny brutal z tego małogłowego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt - przykleja się to niemiło dość. Ja sobie z tym radzę tak, że najpierw łapię na kit i ustawiam tak, żeby w miarę to grało, a potem wywalam kit i zapodaję klej.

   Usuń
 5. Ostrze kosy bardzo ładnie postrzępione! A brutal straszny to jest z Maniexa - ja tam bym krwi żadnej nie dodawał ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maniex nie od dziś jest znany jako Wielki Kaźniodzieja Khorna i Przewodniczący Stowarzyszenia Upaprywania Figurek Na Krwawo ;)

   Usuń
 6. Super patent, okrągłe podstawki im służą.. może jakaś fotka zbiorowa całej trójki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Fotka rodzinna będzie już jutro, tj. w czwartek.

   Usuń
 7. Prawdziwy brutal! Super wyszedł!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Mogę tylko zapewnić, że ta trójka brutali nie wyczerpuje tematu - w przyszłości będzie ich więcej, może nawet jeszcze brutalniejszych ;)

   Usuń