wtorek, lutego 02, 2016

Górnicy #4

W temacie górników dziś w końcu jakaś odmiana - ostatnia piątka zawiera command group. Mamy championa-sztygara z latarnią w ręku, chorążego z latarnią zwisającą z niesionego weksylium i muzyka z mechanicznym ustrojstwem przypominającym skrzyżowanie akordeonu, tuby i katarynki. Niestety bez latarni:)4 komentarze:

 1. MOcno poszedłeś w krasnoludy. Bardzo fajny oddział. Podoba mi się spojrzenie muzykanta i czerwień.
  Kibicuje, bo krasnoludy to moja ulubiona armia. Kiedy można oczekiwać zdjecia grupowego całej armii? BTW te wzory górników, pomimo ich "spłaszczenia" i rozlania szcezgółów na bokach podobają mi się bardziej niż górnicy metalowi. Gbyby były ich metalowe wersje pozbawione tych wad charakteystcznych dla jednocześciowych starszych plastików, to brałbym ze 40 sztuk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krasnoludy to od niepamiętnych czasów moi ulubieni wojacy, więc witam w klubie:) Co do kompletnej armii, to sądzę, że zrobię w ramach bloga osobną stronę, którą będę stopniowo uzupełniał o kolejne modele. Ale mam jeszcze sporo roboty - po wojownikach i górnikach w kolejce są: iron breakersi w liczbie 20 (czekają tylko na wykończenie podstawek), thunderersi (trzy dziesiątki z BoSPa + 10 metali z 6 ed), 20-25 wojowników z 7 ed., których zamierzam zlongbeardować, 12 zabytkowych kuszników, którzy wpadli mi w ręce bez dłoni i kusz, więc trzeba by im coś dolepić, kolejni slayersi (w sumie mam 20 z tymi, którzy już się tu pojawili, sami klasyczni. BoSPowych gołodupców nie liczę), 10 baryłek, których chyba wkomponuję w stary oddział 12 warriorów, żyrobomber, kilka modeli pojedynczych lub pradawnych, jeszcze jedno działo, organki... Dużo tego:)

   Usuń
  2. Fajni :-) A co do wzorów pozbawionych wad, to wyszli przecież normalni górnicy w plastiku - w postaci części na wypraskach. Są uroczy i mają fajne bonusowe klamoty.

   Usuń
  3. Będzie piękna armia.

   To ja chyba coś przegapiłem, bo plastikowych multipartów zupełnie nie kojarzę. Idę szukać :)

   Usuń